AutoExpress Kulik
ul. Przemysłowa 3
44-203 Rybnik

tel/fax: 32 422 91 03
kom: +48 501 480 343
e-mail: biuro@autoexpresskulik.pl

      zobacz jak do nas dojechać

umów się na naprawę   

Witamy na stronie serwisu samochodowego!

AutoExpress Kulik to serwis samochodowy zajmujący się naprawą pojazdów wszystkich marek - tych dużych, wykorzystywanych do pracy, miejskich albo rodzinnych i po te które muszą przejeżdżać duże dystanse. Celem jest utrzymanie ich w najwyższym standardzie technicznym, tak by były niezawodne, a co najważniejsze - bezpieczne. Sprawność auta zależy od regularnych przeglądów serwisowych oraz eliminacji usterek, które często są powodem pogłębiania się problemów z innymi podzespołami. Wszystko to pozwoli na długie używanie samochodu i zadowolenie z jazdy w komfortowych warunkach.

Wszystko o naprawie i terminach  w zakładce SZYBKI KONTAKT lub pod numerami telefonów.

 Serdecznie zapraszamy!

  Zespół AutoExpress Kulik

 

 


Konsultacjie społeczne rewitalizacja budynku poprzemysłowego przy ul. Przemysłowej 3 w Rybniku


Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące rewitalizacji budynku:

Projekt dotyczy rewitalizacji obiektu poprzemysłowego na terenie byłej Huty Silesia w dzielnicy Paruszowiec-Piaski w Rybniku. Dzielnica po zamknięciu huty w latach 90-tych mocno podupadła, a większość budynków jest w złym stanie technicznym w wyniku dewastacji i kradzieży. Przedmiotem projektu jest rewitalizacja poprzez nadbudowę i przebudowę hali przemysłowej wraz z przystosowaniem na potrzeby stacji obsługi komunikacji kołowej w Rybniku przy ul. Przemysłowej 3. Obiekt objęty jest ochroną konserwatorską na podstawie MPZP miasta Rybnika (UCHWAŁA NR 706/XLVI/2014 RADY MIASTA RYBNIKA z dnia 28 maja 2014 r.). Budynek objęty jest gminą ewidencją zabytków, należy do zabudowań poprzemysłowych dawnej Huty „SILESIA” w Rybniku. Uzyskano zgodę Miejskiego Konserwatora Zabytków na przeprowadzenie prac rewitalizacyjnych.

Więcej informacji można uzyskać w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Med. Danuta Kulik, PHU REIFEN, pod nr telefonu 504-053-474 lub mailowo: dkmed@op.pl

Danuta Kulik

Poniżej link do pobrania zawierający raport z konsultacji.

pobierz

 
rada dzielnicy

 

Czym sie kierujesz wybierając serwis dla Twojego samochodu?


Opinią znajomych
Ceną usług
Czasem obsługi
Jakością usług
Reklamą

Copyright AutoExpress Kulik 2010
Projekt i wykonanie: ciszek.art.pl